Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lord of the Rings : Battle for Middle Earth 2

Ponořte se znovu, avšak tentokrát hlouběji do příběhů odehrávajících se ve Středozemi. Hra nabízí možnost zažít bitvy, které se nikdy neobjevily v populární filmové trilogii. To samé platí i pro možnost velet novým jednotkám a možnost navštívit nové lokace jako například Mirkwood, Dol Guldur, Misty Mountains a další.

Budujte své vlastní hrady a pevnosti s vylepšovatelnými zdmi i opevněním, můžete si od základu vytvářet své vlastní hrdiny i jednotky a hlavně můžete svá vojska ovládat s pomocí nových strategií a taktických možností.

Tvůrci pozměnily také ovládání umožňující účinné využití nových prvků, možnost stavět budovy kdekoli a ne jenom na předem daných místech, poprvé se bude bojovat i na moři a nechybí ani globální strategie na velké mapě Středozemě, jež je opět interaktivní.
 

Ve zkratce:

  • Zbrusu nová singleplayer kampaň odehrávající se tentokrát na severu Středozemě.
  • 3 nové hratelné strany (Elfové, Trpaslíci, Goblinové).

Minimální konfigurace:

XP, 1600MHz CPU, 256MB RAM, 64MB grafická karta, 5.50GB na HDD, DVDROM, grafická karta GeForce 3 a vyšší (GeForce 4MX není podporována) nebo Ati Radeon 8500 a vyšší.

 

Dotazník

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

potrebuju chty

(pepa, 17. 8. 2011 16:21)

pls reknetemi nekdo chety na tutu hru pls.

nejde mi spustit instalace na win 7

(Denis, 2. 6. 2011 9:26)

Zdravím, pořád mi to hází po akceptování podmínek hlášku vložte cd 1 a nelze spustit instalace. Měl jste někdo podobný problém? Nikde jsem neneašel řešení na netu. Pište na mail neo-d@seznam.cz Díky